top of page
  • Foto van schrijverSteven Mareels

NG in Actie Tegen FietsdiefstalOnlangs bleek uit een nieuwsartikel dat de afgelopen jaren het aantal aangiften van fietsdiefstal in onze gemeente flink is gestegen. Nieuw Goes maakt zich hier zorgen over! Daarom hebben we als fractie vragen gesteld aan het college. Uit de beantwoording van onze vragen volgt dat de gemeente, in samenwerking met andere organisaties, binnenkort gaat starten met een bewustwordingscampagne om fietsdiefstal te voorkomen. Op sociale media wordt door de gemeente al aandacht gevraagd voor het voorkomen van fietsendiefstal en er is een 'fietspaspoort' beschikbaar. Als inwoners de gegevens bij dit 'paspoort' invullen, dan vergroot dat de kans dat een fiets wordt teruggevonden (zie Vul je fietspaspoort in! | Gemeente Goes). De boa's zijn (in samenwerking met de politie) ook extra bezig om de handel in gestolen fietsen aan te pakken. Daarnaast wordt bij het opnieuw beoordelen van het cameratoezicht in de stationsbuurt gekeken of er verdere verbeteringen aan de camera's doorgevoerd kunnen worden. In 2019 zijn voor het laatst 'lokfietsen' ingezet in onze gemeente. Nieuw Goes is er groot voorstander van om opnieuw lokfietsen in te zetten. Ook het college vraagt aan de politie om opnieuw lokfietsen in te gaan zetten. Nieuw Goes blijft zich inzetten tegen fietsdiefstal en zal de acties tegen fietsdiefstal goed in de gaten houden. Je moet namelijk je fiets met een gerust hart kunnen neerzetten!

Recente blogposts

Alles weergeven

Nieuw Goes stapt uit de coalitie

Beste lezer, Na uitvoerig onderling beraad is de fractie van Nieuw Goes unaniem tot de conclusie gekomen dat wij per direct uit de coalitie stappen. In de navolgende alinea’s zullen wij dit besluit to

Commentaires


bottom of page