top of page
 • Foto van schrijverSteven Mareels

Nieuwe Coalitie in Goes!De nieuwe coalitie voor onze gemeente is gepresenteerd! Nieuw Goes gaat samenwerken met PvdA/GroenLinks, SGP/CU en de Partij voor Goes om een frisse wind te laten waaien in het gemeentebestuur. Vanuit Nieuw Goes wordt Martijn Vermeulen de wethouder. Hij wordt onder andere verantwoordelijk voor burgerparticipatie, communicatie, de binnenstad, cultuur, sport, en dierenwelzijn.


Enkele belangrijke afspraken uit het nieuwe coalitieprogramma:

 • Versneld betaalbare woningen bouwen.

 • Inzetten op de bouw van een nieuwe wijk.

 • Uitgebreid onderzoek uitvoeren naar hoe participatie verbeterd kan worden, waaronder de mogelijkheid om een referendum in te voeren.

 • Het Poelbos opknappen, zodat dit een aantrekkelijk recreatiegebied wordt.

 • Ervoor zorgen dat werken altijd loont door armoedeval tegen te gaan.

 • Extra middelen voor het bestrijden van criminaliteit.

 • De verhuisplicht naar buiten onze gemeente wordt afgeschaft.

 • De bezuiniging op de huishoudelijke hulp wordt teruggedraaid, waardoor hulp vanaf 3 maanden i.p.v. 6 maanden beschikbaar wordt.

 • Dierenwelzijn wordt onderdeel van het gemeentelijk beleid.

 • Er komt een ondernemersloket om ondernemers beter te ondersteunen.

 • Kwaliteit gaat boven kwantiteit bij asielopvang, en we prioriteren gezinnen. Ook betrekken we hier inwoners bij.

 • Er komt meer groen in onze gemeente.

Recente blogposts

Alles weergeven

Beste lezer, Na uitvoerig onderling beraad is de fractie van Nieuw Goes unaniem tot de conclusie gekomen dat wij per direct uit de coalitie stappen. In de navolgende alinea’s zullen wij dit besluit to

Op zaterdag 24 juni zijn we met een aantal leden van de fractie van Nieuw Goes: Jan-Kees, Thijs, Nicole en wethouder Martijn Vermeulen, naar het terrein van de Stoomtrein Goes-Borsele gegaan om ons te

bottom of page